Hlavní navigace

Tuzemské reverse charge

  • (neregistrovaný) 193.85.249.---

    18. 4. 2019 7:34

    Dobrý den, faktura s přenesenou daňovou povinností, vystavena 1. 4., do podniku došla 5. 4.. Jak se prosím uplatňuje?
    Zadala jsem si do našeho systému datum přijetí dokladu 5. 4., datum plnění 1. 4., datum uplatnění odpočtu také 1. 4. Mohu takto o dokladu účtovat k 1. 4., přestože do podniku došel až 5. 4. ? Děkuji za odpověď

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 4. 2019 11:55

      Jana N. (neregistrovaný) ---.precheza.cz

      Faktury v režimu je jedno kdy přijdou.
      Do DPH ř. 10 a 43 a do KH B1 patří vždy k DUZP na faktuře

    • 3. 7. 2019 6:21

      Katerina (neregistrovaný) ---.nat.epc.tmcz.cz

      Ja to mám tedy špatně, četla jsem v jedné diskuzi, že u tuzemské reverse jde do nákladů ke dni fyzického přijetí dokladu. Najdu někde v zákoně oporu? Jinak to dělám asi celou dobu blbě.

    • 3. 7. 2019 7:23

      Jana N. (neregistrovaný) ---.precheza.cz

      Tak to se divím, že vám nechodí výzvy z FÚ
      § 92a/1

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).