Hlavní navigace

Neplatce DPH prijme sluzbu z Polska

  • (neregistrovaný) 185.159.169.---

    12. 5. 2019 19:48

    Dobry den. Jsem neplatce dph a prijimam sluzbu z Polska. Misto plneni je v Polsku. Stavam se platcem dph nebo identifikovanou osobou? Rozlisuje se tady zda je platcem v PL nebo EU? A kdyby jsem mela misto plneni v CR? Dekuji za odpoved.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 5. 2019 10:51

      alli (neregistrovaný) ---.csv.cz

      dle mého názoru není místo plnění v Polsku, ale v ČR (dle sídla odběratele) a dle §6h ZDPH byste se měla registrovat k DPH jako identifikovaná osoba, z ceny služby vypočítat 21% DPH a uvést do ř. 5 přiznání k DPH, nemáte nárok na odpočet

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).