Hlavní navigace

Fa do zahraničí

  • (neregistrovaný) 80.251.250.---

    15. 5. 2019 11:06

    Dobrý den, vystavujeme fa do zahraničí plátci DPH, za službu - fakturace domen, fa bude bez DPH / režim přenesení dan.povinnosti - dod. služby (paragraf 92 a) jaky text napsat klientovy do faktury? Jde mi o text do poznámky: 1) Osobou povinnou přiznat a zaplatit daň je plátce, pro kterého se dodání uskutečňuje dle § 9 odst. 1 zák. 235/2004 Sb. Dekuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 15. 5. 2019 12:36

      alli (neregistrovaný) ---.csv.cz

      u služby do zahraničí nejde o RPDP dle §92a ZDPH, ale o službu s místem plnění dle §9/1 ZDPH
      uvádím text "reverse chargé"

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).