Hlavní navigace

Tuzemská fa v GBP

  • (neregistrovaný) 94.230.152.---

    15. 5. 2019 11:44

    Dobrý den, mám vstavit tuzemskou fa v CM. Podle zákona mám uvádět přepočet na CZK jelikož odběratel je tuzemská osoba plátce.
    Dělám to dobře pokud to vystavuji s kurzem k datu vystavení a ne k datu DUZP ( mám denní kurz)? Pamatuji si to dobře?Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 5. 2019 12:33

      alli (neregistrovaný) ---.csv.cz

      nepamatujete
      pro tuzemského plátce kurz ČNB k DUZP, v případě dodání zboží dle §64 ZDPH kurzem ČNB k datu vystavení

    • 15. 5. 2019 16:46

      Lenka Nová 2 (neregistrovaný) ---.nat.epc.tmcz.cz

      Mohu ještě poprosit o paragraf o přepočtu podle DUZP v rámci tuzemská ?. Děkuji moc

    • 16. 5. 2019 6:11

      alli (neregistrovaný) ---.csv.cz

      §21 a §4/5 ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).