Hlavní navigace

služba v EU dle §10 a fakturace českému plátci DPH

  • (neregistrovaný) 93.153.11.---

    18. 5. 2019 9:42

    Dobrý den,
    prosím o radu. Jako český plátce DPH budu poskytovat služby na nemovitosti na Slovensku, ale fakturovat budu českému plátci.... Jak to bude s DPH? Vím, že místo plnění dle §10 je na Slovensku, ale netuším jak odvést DPH....
    Děkuji za pomoc.
    Martin

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 18. 5. 2019 14:07

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      pokud není váš odběratel registrován k DPH v SR, pak se musí zaregistrovat vy, podat v SR přiznání a odvést DPH na výstupu, v českém přiznání uvedete do ř. 26

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).