Hlavní navigace

Přefakturace služby od neplátce DPH více osobám

  • (neregistrovaný) 80.188.83.---

    30. 5. 2019 13:13

    Dobré odpoledne,

    prosím o radu s přefakturací. Jsme plátci DPH a obdrželi jsme fakturu za marketingové služby od neplátce DPH. Celou částku přefakturováváme a rozdělujeme mezi několik subjektů (plátci i neplátci). Můžeme fakturovat bez DPH?

    Předem děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 30. 5. 2019 18:28

      vladík

      Vy jako plátci DPH fakturujete s daní.... pojem "přefakturace" zákon o DPH nezná, jediná výjimka je uvedena v §36/13, jestli sedí na váš případ, to si musíte ujasnit sami.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).