Hlavní navigace

Dočasné přidělení zaměstnance

  • (neregistrovaný) 77.236.222.---

    3. 6. 2019 9:22

    Dobrý den, moc prosím, z důvodu toho, že pro 1 zaměstnance momentálně nemá firma tolik práce, chtěla by ho dočasně přidělit k jinému zaměstnavateli. Tento zaměstnavatel je od stávajícího vzdálen cca 12 km. Musí s dočasným přeložením zaměstnanec souhlasit, prosím ? Moc děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 6. 2019 9:35

      Aion (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

      A vás napadlo že by souhlasit nemusel?
      § 43a ZP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).