Hlavní navigace

Převod zaměstnanců ano či ne

  • (neregistrovaný) 90.180.92.---

    3. 6. 2019 10:04

    Dobrý den, prosím o radu. Firma měla v pronájmu restauraci plně vybavenou a měla zaměstnance. Pak došlo k nějakému datu ke změně nájemce. Firma A se dohodla s lidmi a udělali ukončení k poslednímu dni nájmu, dohodou. Nová firma B tyto lidi od prvního dne jejich nájmu zaměstnala. Mě se to moc nezdá, viděla bych to na převod zaměstnanců nikoliv ukončení a nové PP.
    Dělají stejnou práci na stejných pozicích ve stejných prostorech.
    Máte někdo s tímto prosím zkušenosti? děkuji moc

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 6. 2019 10:58

      jasná. (neregistrovaný) 91.139.11.---

      Došlo k převodu práv a povinností.....dle § 338 ZP? Pokud ne, tak není co řešit.

    • 3. 6. 2019 11:19

      jasná. (neregistrovaný) 91.139.11.---

      Ano, vím. Spletla jsem jedno písmenko, překlikla jsem se.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).