Hlavní navigace

dodatečné DPH

  • (neregistrovaný) 109.81.176.---

    11. 6. 2019 8:22

    Krásný slunečný den,
    prosím vás o radu. Potřebuji podat dodatečné DPH. Podává se jen na rozdíly? Nebo celé "správně" znovu?
    Např. potřebuji navýšit ř.1 o 1000+210 Kč
    Tak podám dodatečné a bude vyplněný ř.1 1000 a 210?
    KH bude celé správně znovu-tzn., že bude ř.A5 navýšen o 1000 a 210?
    A ještě prosím prodej zboží do EU vstupuje do KH? Podávám jen SH a vstupuje do DPH, ano?
    Děkuji předem

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 11. 6. 2019 8:26

      alli (neregistrovaný) ---.csv.cz

      v dodatečném přiznání pouze rozdíly, takže vyplníte ř. 1
      následné KH celé znovu vč. změny v A.5
      osvobozené dodání zboží do EU dle §64 ZDPH nevstupuje do KH, pouze ř. 20 přiznání a SH kód 0

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).