Hlavní navigace

rozdělní příjmů

  • (neregistrovaný) 185.151.174.---

    12. 6. 2019 9:35

    Prosím , možná hloupý dotaz:
    manžel rozdělil příjem na 50 % on a
    50 % manželka
    - mohu si já rozdělit těch 50 % příjmů ještě na dceru 30 % ?

    Děkuji moc jitkaR

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 12. 6. 2019 18:48

      vladík

      Nemůžete, § 13 ZDP- 50 % lze jen pokud spolupracuje pouze manžel, jakmile spolupracuje ještě další osoba = dcera, tak lze mezi vás obě od manžela rozdělit max.30% , a 50 % zde nelze použít vůbec

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).