Hlavní navigace

Vzorky do EU za úplatu

  • (neregistrovaný) 213.226.255.---

    19. 6. 2019 13:20

    Dobrý den, pokud fakturujeme plátci v EU vzorky určené na ukázku (podle nich se zákazník rozhodne, zda si u nás pak zboží objedná ve velkém množství), zahrnují se prosím do DPH dle § 64? Hodnota je cca 300 EUR.
    Děkuju.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 19. 6. 2019 13:31

      alli (neregistrovaný) ---.csv.cz

      pokud splníte podmínky uvedené v §64 ZDPH (dodání do JČS EU osobě reg. k DPH v JČS EU), pak fakturujete bez DPH, ř. 20 přiznání a SH kód 0

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).