Hlavní navigace

Vystavený splátkový kalendář

• (neregistrovaný) 90.177.57.---

4. 7. 2019 9:48

Dobrý den,
    vystavili jsme splátkový kalendář na služby. Platí se čtvrtletně a částka celkem za kalendář je přes 10 tis.
    Účtuji v programu Pohoda a když chci ve vystavených fa vystavit fakturu za druhou splátku, nechce mě program umožnit
    účtovat fakturu se stejným číslem. Jak jinak je možné tam tu fakturu dostat, už jsem to zkoušela i přes interní doklady, ale je to stejný problém. Děkuji moc

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 7. 2019 14:18

jc (neregistrovaný) 62.209.230.---

jen postřeh: MND má splátkový kalendář na celý rok pod VS xxx o kterém se neúčtuje , ale ke každé splátce MND vystaví daňový doklad na přijatou platbu - záloha vždy pod jiným číslem dokladu, také můžete takto postupovat a vystavovat DD na přijatou platbu s různými čísly dokladů

• 4. 7. 2019 14:19

vladík

A nemá být splátkový kalendář vystaven jako jeden doklad s jedním číslem, kde budou rozepsané jednotlivé splátky s jednotlivými DUZP ?

• 8. 7. 2019 8:32

Marian (neregistrovaný) ---.57.broadband10.iol.cz

Ano tak to máme vystaveno-jeden doklad, jedno číslo, splátky s Duzp. Ale pokud jsem o splátkovém kalendáři účtovala minulý měsíc, tak tento měsíc při zadání stejného dokladu se stejným číslem mi program Pohoda mění číslo vystavené faktury, bez ohledu na Duzp.

• 9. 7. 2019 13:32

vladík

Zkuste help Pohody, jak máte vystavit správně splátkový kalendář jako jeden doklad s více DUZP.... každý SW to má asi jinak

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).