Hlavní navigace

Student 27 let a ZP

  • (neregistrovaný) 2a00:1028:9190:----:----:----:----:----

    10. 7. 2019 9:43

    Dobrý den,

    měla bych dotaz ohledně placeni zdravotního pojištění.

    Student VŠ 27 let platí ZP jako osoba bez příjmu.

    Může být nahlášený na ÚP a přitom studovat VŠ?

    Pak by neplatil ZP?

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 7. 2019 14:13

      katka2 (neregistrovaný) ---.red-81-35-29.dynamicip.rima-tde.net

      Zákon o zaměstnanosti § 25/1/r + 25/4

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).