Hlavní navigace

EXEKUCE

• (neregistrovaný) 194.228.32.---

22. 7. 2019 11:19

Dobrý den, prosím o radu. Už si nevím rady. Zaměstnanec má dvě děti. ani s jedním nežije ve společné domácnosti. Na jedno ma soudne stanovene alimenty - mam rozsudek. Na druhe nema soudne stanovene alimenty, ale mam v ruce na poste overenou Dohodu o peci na dite, ze bude alimenty platit. A ted otazka.. Vedeni mi rika, ze pokud mam soudne stanovene alimenty, tak NEPOCITAM deti do vyzivovanych pri vypoctu srazky exekuce. Kdyz nemam zadny papir v ruce, tak mu je tam pocitam. Me to prijde tedy nelogicke, ze nekdo muze byt lempl a nedoda mi nic a ja o tom nemusim tedy vedet a musim mu pocitat deti do vyzivovanych pri vypoctu exekuce. A kdyz mi to nekdo doda, tak pak bude mit vlastne vyssi srazku ze mzdy, pze mi dodal potrebne? Prosim prosim poradí nekdo? ja jsem tedy volala i na exekutorsky urad , ze mam podezreni, ze ma soudne stanovene alimenty, ale nemam nic v ruce a ona mi rekla, ze pak skutecne deti do vyzivovanych pocitat... mezitim mi to on dolozil a ja mu ted reknu, ze mu je tam pocitat nebudu,kdyz to dolozil a zbyde mu mene penez ze mzdy? nechce se mi tomu verit, ale nevim, kde bych nasla spravnou odpoved. Dekuji Vam

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).