Hlavní navigace

Pronájem domů k rekreaci

  • (neregistrovaný) 77.92.216.---

    23. 7. 2019 22:55

    Dobrý den, pracuji na HPP a chtěla bych pronajímat dům, který mám v osobním vlastnictví k rekreaci. Mám jsi udělat živnost a mít ji jako vedlejší činnost nebo stačí příjem dát do ročního zúčtování daně z příjmů z pronájmu? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 7. 2019 8:33

      vladík

      Pokud budete pronajímat nemovitost a nebude k tomu poskytovat žádné služby , můžete zdaňovat v DP v § 9 jako příjem z pronájmu, u vás bych to ale spíše viděla na ubytovací služby- asi budete uklízet, prát povlečení apod. tak na to byste měla mít ŽL

    • 25. 7. 2019 8:15

      vladík

      To musíte počkat co vyleze z našich zákonodárců pro další vlnu EET...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).