Hlavní navigace

Daňové zvýhodnění - rozvod

  • (neregistrovaný) 217.169.181.---

    31. 7. 2019 8:10

    Pěkný den,
    prosím, je nutné po té, co zaměstnanec prohlásí, že nemá s nikým samostatně vyživující domácnost řešit svěření dítěte do péče? Dřív jsem to chtěla, ale na jednom školení říkali - pokud napíše zaměstnanec, že nemá s nikým společnou domácnost, nic víc nechcete - viz par. §38l ZDP odst. 3, kde není vypsána povinnost doložit doklad o svěření dítěte do péče. Příp. poprosím odkaz na to, kde se píše, že je nutné svěření do péče. Díky.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).