Hlavní navigace

Nákup auta před registrací DPH-KH

  • (neregistrovaný) 193.86.27.---

    7. 8. 2019 11:16

    Dobrý den, v prvním přiznání k DPH chci uplatnit odpočet na DPH na auto, které jsme pořídili a vložili do majetku asi měsíc před registraci k DPH. Prodávající nemohl v KH uvést nás jako odběratele - plátce DPH, když jsme nebyli. FU nás vyzval k doplnění nebo potvrzení údajů. Jak mám postupovat, prosím? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 8. 2019 12:18

      Jitka03 (neregistrovaný) 193.86.27.---

      Dobrý den, děkuji. Asi jim pošlu odpověď na výzvu a připojím vysvětlení s fakturou. Uvidíme. Hezký den.J.

    • 7. 8. 2019 14:35

      vladík

      Odkažte je na §79 ZDPH, tam to všechno je....

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).