Hlavní navigace

Neplátce poskytne službu v EU neplátci

  • (neregistrovaný) 37.188.152.---

    8. 8. 2019 14:18

    Dobrý den, prosím o radu.
    Neplátce DPH provedl službu pro slovenského neplátce DPH.
    V tomto případě se nestává český OSVČ IO?
    Děkuji moc .

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 9. 8. 2019 7:06

      alli (neregistrovaný) ---.csv.cz

      pokud je odběratel osoba povinná k dani, pak by se dodavatel měl registrovat jako ident. osoba dle §6i ZDPH, také odběratel by se měl v SR reg. k DPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).