Hlavní navigace

DPH a zahraniční dodavatel

  • (neregistrovaný) 46.135.47.---

    21. 8. 2019 8:20

    Dobrý den, prosím o radu. Zahraniční dodavatel pro nás v ČR provádí těžbu dřeva. Jak je to s DPH??
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 8. 2019 13:06

      alli (neregistrovaný) ---.csv.cz

      dle §108/3/a/ bod 1. jste povinni odvést DPH na výstupu ř. 12 (13) a v případě použití plnění pro ek. činnost máte zároveň nárok na odpočet v ř. 43 (44) přiznání
      navíc uvedete plnění v KH A.2

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).