Hlavní navigace

Prodej na Slovensko neplátci - osobě povinné k dani-který §

  • (neregistrovaný) 77.95.194.---

    21. 8. 2019 12:55

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat, pokud pošleme zboží neplátci podnikateli,
    fakturujeme s daní nebo jsme povinni se registrovat na Slovensku? Kde najdu v zákoně, prosím. děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 8. 2019 13:00

      alli (neregistrovaný) ---.csv.cz

      místo plnění je dle §7/1 nebo §7/2 ZDPH v ČR, takže prodáte s DPH
      nemáte tedy povinnost registrovat se k DPH v SR

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).