Hlavní navigace

Masáže - jak poskytovat jako benefit?

  • (neregistrovaný) 5.104.18.---

    22. 8. 2019 9:17

    Dobrý den,
    moc prosím o radu někoho zkušeného. Jakým způsobem můžeme jako firma (s. r. o., plátce DPH) poskytovat zaměstnancům jako benefit masáže? Pro firmu je tento výdaj daňově uznatelný nebo ne? Jak se benefit projeví u zaměstnance?

    Moc děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 8. 2019 13:49

      vladík

      Obecně- vy jako firma můžete poskytovat z FKSP, ze zisku po zdanění nebo nedaňových nákladů, aby mohl mít zaměstnanec osvobozeno od daně a pojistného ( dle § 6/9 ZDP - pokud se vám masáže vejdou do některého z bodů tam uvedených )

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).