Hlavní navigace

Co se počítá do příjmu pro výpočet přídavků na děti...

  • (neregistrovaný) 62.209.196.---

    4. 9. 2019 15:40

    Počítá se do příjmu pro výpočet přídavků na děti i vrácená daň z příjmů z přiznání za rok 2018 ?...zaměstnanec na nemocenské si podával sám přiznání za rok 2018 a byla mu vrácena část zaplacené daně z příjmů. Díky této vrácené dani mu teď odepřeli přídavek na děti, protože přesáhl určitou hranici příjmů. Je to správně ?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 9. 2019 19:59

      xJ (neregistrovaný) 46.167.230.---

      Je to správně.
      Zákon o státní sociální podpoře § 5,odst.2

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).