Hlavní navigace

studium na střední škole

  • (neregistrovaný) 109.72.1.---

    10. 9. 2019 12:46

    Dobrý den, prosím o radu. Naše zaměstnankyně uplatňovala slevu na syna (ročník 1995), který studoval na střední škole. V lednu 2017 studium ukončil. Ted přinesla potvrzení o studiu na jiné střední škole. Může zase uplatnit slevu na dani na syna?? Moc děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 10. 9. 2019 15:33

      Líba (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

      U střední školy musíte dát pozor na § 13 zákona o státní sociální podpoře (117/1995). Nepatří-li mezi výjimky, tak do 26 let můžete.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).