Hlavní navigace

výše hodnoty stravenek

  • (neregistrovaný) 90.179.72.---

    20. 9. 2019 12:05

    Dobrý den. Mohu se prosím zeptat. V jaké výši můžeme nakupovat stravenky pro zaměstnance? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 9. 2019 8:13

      vladík

      To záleží nas vás, výše není omezena, jen pokud chcete část uplatnit do daňových nákladů musíte se vejít do §24/2 písm.j) bod 4.ZDP, nejvýhodnější daňově bude stravenka ve výši 123 Kč

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).