Hlavní navigace

OSVČ s paušálem, může si v 1. DPH uplatnit odpočet z majetku ř. 45?

  • (neregistrovaný) 80.251.252.---

    22. 9. 2019 12:30

    Dobrý den,
    prosím o radu:
    OSVČ s paušálem, může si v 1. DPH uplatnit odpočet z majetku ř. 45 nebo ne? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 9. 2019 12:42

      . (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Upřesněte prosím "OSVČ s paušálem". Poplatník, který má Daň stanovenou paušální částkou podle § 7a Zákona o daních z příjmů? Nebo - co přesně podle Zákona o DPH řešíte a proplétáte do toho "něco" ze Zákona o dani z příjmů?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).