Hlavní navigace

Příležitostná činnost

  • 10 82.142.118.---

    23. 9. 2019 7:26

    Dobrý den, zaměstnanec na HPP v roce 2019 uzavře smlouvu o dílo na 25.000,- . Bude to opravdu jednorázová činnost. Musí v tomto případě zaměstnanec sám podat daňové přiznání? NEbo se to podává až v momentě, když příjmy dle §10 přesáhnout 30.000,- Kč. Nevím,zda je povinnost podávat sám přiznání, když se jedná o nižší částku. Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).