Hlavní navigace

Zprostředkovaní prodeje na Slovensko

  • (neregistrovaný) 78.108.158.---

    30. 9. 2019 10:31

    Dobrý den,

    jsem FO plátce DPH.
    zprostředkoval jsem prodej zboží a potřebuji vystavit fakturu na Slovensko v eurech jako provizi.
    fakturuji plátci DPH.
    budu účtovat DPH nebo osvobozeno dle § 64?
    moc děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 30. 9. 2019 10:56

      alli (neregistrovaný) ---.csv.cz

      pokud tím plátcem DPH myslíte osobu reg. k DPH v JČS EU, která nemá v ČR provozovnu, pak fakturujete bez DPH dle §9/1 ZDPH
      ř. 21 přiznání, SH kód 3, mimo KH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).