Hlavní navigace

Obrat pro plátcovství DPH

  • (neregistrovaný) 217.170.100.---

    2. 10. 2019 14:02

    Dobrý den, prosím vstupuje do obratu pro povinnost k registraci k DPH i příjem za služby z EU a 3.země ? Kdyby byl plátce fakturoval by takové případy bez DPH s přenesenou daňovou povinností , šlo by do ř.21,26. přiznání DPH.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 10. 2019 14:16

      alli (neregistrovaný) ---.csv.cz

      pokud není místo plnění v ČR, tak takové služby se nepočítají do limitu obratu 1 mil.
      služby poskytované
      při poskytování služeb s místem plnění v JČS EU dle §9/1 ZDPH se ale musíte registrovat jako identifikovaná osoba

    • 2. 10. 2019 14:19

      Had

      §4a
      (1) Obratem se pro účely tohoto zákona rozumí souhrn úplat bez daně, které osobě povinné k dani náleží za uskutečněná plnění s MISTEM PLNENI v tuzemsku, jde-li o úplaty za

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).