Hlavní navigace

Daňové zvýhodnění a potvrzení o studiu

  • (neregistrovaný) 78.110.212.---

    2. 10. 2019 14:21

    Dobrý den,
    prosím, je nutné chtít po zamcích potvrzení o studiu dětí, kteří jsou mladší 18 let? Myslim si, že není - pořád jsou to děti nezletilé dle §35c ods. 6 písm a) zákona č.586/1992 Sb., o daních z příjmů. Nebo existuje ještě nějaké doplnění - výklad - k tomuto odstavci?
    Děkuji vám za názory

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).