Hlavní navigace

prodej auta

  • (neregistrovaný) 2a00:1028:8392:----:----:----:----:----

    18. 10. 2019 8:58

    Dobrý den, prosím o informaci - jedná se o prodej firemního auta - kupní smlouva na 10 tis. Fakturu na 10 tis.+DPH?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 10. 2019 9:22

      alli (neregistrovaný) ---.csv.cz

      pokud prodej podléhá DPH a v kupní smlouvě není uvedeno, že cena je 10 tis. + DPH, pak jde o celkovou cenu, ze které musíte spočítat DPH 21% dle §37/b ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).