Hlavní navigace

Stravné v jeden den

  • 195.113.192.---

    21. 10. 2019 10:53

    dobrý den,
    prosím o radu, když zaměstnanec je služební cestě v zahraničí a v jeden den projede dvě státy, stravné se počítá ze státu, ve kterém byl delší dobu?

    děkuji moc

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 10. 2019 12:02

      tomis

      §170 zákoníku práce: "Výši zahraničního stravného určí zaměstnavatel ze základní sazby zahraničního stravného sjednané nebo stanovené pro stát, ve kterém zaměstnanec stráví v kalendářním dni nejvíce času."

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).