Hlavní navigace

Prodej na SK

  • (neregistrovaný) 93.89.111.---

    24. 10. 2019 7:57

    Prosím o radu. Jsme plátci DPH. Prodáváme zboží na SK. Kupující je plátce DPH. Na faktuře je uvedeno zboží a poštovné a balné. Bude vše bez DPH, že jo?
    Asi se ptám hodně divně, ale nerada bych udělala kopanec.
    Moc děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 10. 2019 8:00

      alli (neregistrovaný) ---.csv.cz

      pokud tím plátcem myslíte osobu reg. k DPH v JČS EU, máte ověřeno DIČ ve VIES a důkazní prostředek, že zboží bylo vyvezeno do Slovensko, pak dodání zboží vč. vedlejších nákladů je osvobozené plnění dle §64 ZDPH, faktura bez DPH, ř. 20 přiznání a SH kód 0

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).