Hlavní navigace

OSVČ plátce DPH

  • (neregistrovaný) 82.113.62.---

    29. 10. 2019 14:06

    Dobrý den, chci si založit živnost, mohu být plátce DPH ihned ?
    děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 10. 2019 19:28

      . (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Až budete osobou povinnou k dani, budete moci podat Přihlášku k registraci k DPH.
      Zákon o DPH § 5, § 94a. Zda Vás FÚ zaregistruje, na to Vám nikdo dopředu neodpoví.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).