Hlavní navigace

DPH,stavba v ČR-odběratel v SR

  • (neregistrovaný) 78.45.117.---

    30. 10. 2019 20:27

    Prosím, když odběratel je firma ze SR, manžel pro tuto firmu vypracoval znalecký posudek, který se týká stavby v ČR. Budu fakturovat na Slovensko v Eurech včetně DPH? Kam zadám pak v přiznání DPH? (normálně mezi ostatní DPH české?) A kontrolní hlášení?
    Jsem teď zmatená...Předem moc děkuji za rady!! Iva

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 10. 2019 6:19

      alli (neregistrovaný) ---.csv.cz

      dle §10 ZDPH bude fakturace s DPH, ř. 1 přiznání a KH A.5, mimo SH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).