Hlavní navigace

Úrok od FÚ

  • (neregistrovaný) 46.173.198.---

    6. 11. 2019 20:56

    Dobrý den,
    je prosím úrok za neoprávněně držený nadměr DPH nedaňový?

    Dle § 19/1/n? Nepletu se?

    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 11. 2019 9:58

      Emil2 (neregistrovaný) ---.3.broadband11.iol.cz

      Musí jít o zaviněný přeplatek. Nedovolil bych si tvrdit, že se z daňového odpočtu tvrzeného plátcem a předepsaného FÚ může stát zaviněný přeplatek.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).