Hlavní navigace

FO - les

  • (neregistrovaný) 90.179.72.---

    11. 11. 2019 11:33

    Dobrý den. FO prodala les, tržba -peníze musí zdanit ve svém přiznání? RZD nemůže zaměstnavatel udělat? Děkuji moc

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 11. 2019 13:18

      . (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Málo vstupních informací. Např. má povinnost podat Přiznání k dani z příjmu fyzických osob, § 38g ZDP? Prodejní cena,..

    • 18. 11. 2019 12:36

      brko (neregistrovaný) ---.72.broadband12.iol.cz

      jako osvč podává pouze prohlášení že nemá žádný příjem jako OSVČ. Jinak má normální HPP. cena do 300tis.

    • 18. 11. 2019 13:16

      . (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Jedná se o příjem, osvobozený od daně z příjmu FO podle odst. 1) § 4 ZDP? Pokud ne, musí příjem spolu s příjmy ze zaměstnání (případně dalšími příjmy ke zdanění) uvést do Přiznání k dani z příjmu FO a zdanit ho.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).