Hlavní navigace

OBORVZD

• (neregistrovaný) 85.132.178.---

18. 11. 2019 16:23

Dobry den. Pokud nekdo vi, budu moc rada za odpoved. Reaguji na statistiku ISPV respektive na OBORVZD co to sakra je? Cituji : Kód oboru nejvyššího dosaženého vzdělání musí být uveden u všech zaměstnanců, kteří dosáhli vyššího než základního vzdělání. Zaměstnancům se základním vzděláním či bez vzdělání se položka OBORVZD ponechá nevyplněná. Vyplnujete to? My to doted nevyplnovali.. Vyplnuje se to opravdu u vsech nebo jen u tech, kteri byli vybrani pro ISPV (1-249 zamestnancu).. Nasla jsem vlakno z roku 2018 ale moc to tady vysvetlene neni.. vi o tom nekdo neco?
    Kdy vyplnovat atd? Jde mi z toho hlava kolem! Ucetni dostala vypoved a ja jako personalni to vidim poprve... jak vyplnujete vy? Jak poznam, kdo ( ktery zamestnanec) je za jake obdobi? Hrozi nam pokuta? diky za jakekoli pomoc holky.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 11. 2019 12:12

aňa (neregistrovaný) ---.khn.cz

ano toto vyplňujeme u všech v HPP, podle maturitního vysvědčení, výučního listu, případně diplomu - lze dohledat přímo na stránkách ISPV - na pomoc slouží i https://www.obory-vzdelani.cz/......

• 19. 11. 2019 13:43

Sylvie (neregistrovaný) 193.165.67.---

Aňo, moc dekuji. Super, uz jsem neco nastudovala, jen by me prosim jeste zajimalo. Co jsem koukala jedna se o sber dat za pololeti a za cely rok leden-cerven a sber dat je k 25dni dalsiho mesice.. tedy cervenec a pak za cely rok leden-prosinec a sber dat v lednu... otazka je kdyz ted udelam vsechny zamestnance a odeslu v lednu a treba budem prijimat noveho zamestnance v unoru, mohu si ho hned udelat ten 30mistny kod, nebo musim cekat na ten sber dat na cervenec? Jak to delate vy? Jde mi o to, abych na to nemusela pul roku myslet, ze mi ten a ten jeste chybi a delala to na posleni chvili. Dekuji za odpoved! Sylva

• 19. 11. 2019 13:50

Sylvie (neregistrovaný) 193.165.67.---

Upresneni :)

Jde mi o to, jestli to mohu udelat hned kdyz delam osobni slozku noveho zamestnance, kdyz mam vse u sebe a je to tzv. cerstve nebo musim cekat na sber dat a az potom to vyplnit a tzv. se k tomu vracet :(

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).