Hlavní navigace

DPH 0% do přiznání

  • (neregistrovaný) 178.255.168.---

    21. 11. 2019 20:20

    Dobrý den, prosím ujištění. Jestliže je zboží/služba pořízena z ČR od neplátce, vůbec se do DPH přiznání nezobrazuje. Jestliže je pořízeno osvobozené plnění, zobrazuje se v 0% sazbě. Jak je to, prosím, u leasingové splátky, která je rozepsána bez DPH? Zobrazovat s 0% nebo vůbec do přiznání nezahrnovat? děkuji

    • 22. 11. 2019 7:02

      Jana N. (neregistrovaný) ---.precheza.cz

      od neplátce, faktura bez daně, mimo DPH i KH
      z tuzemska od plátce s daní, ř. 40, 41 , v KH B2, B3 nebo v režimu přenesení ř. 10 a 43
      přijaté osvobozené plnění mimo DPH i KH
      vydané osvobozené plnění např. může být ř. 50 bez daně (§51)
      vydaná faktura s daní ř. 1,2 v KH A4 , A5
      vydaná faktura v režimu DPH ř. 25 , KH A1

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).