Hlavní navigace

Přefakturace sl. plátcem od neplátce DPH

  • (neregistrovaný) 94.230.147.---

    3. 12. 2019 13:15

    Dobrý den, dostali jsme fakturu od neplátce DPH za posudek, kterou budeme celou přefakturovávat. Jsme plátci DPH. Když ji nebudeme účtovat do nákladů, můžeme ji přefakturovat bez DPH?
    Moc děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 12. 2019 14:45

      . (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Nemyslím si, že by na tento případ šel použít odst. 13) § 36 ZDPH. DPH bych z tohoto plnění odvedla - ale neznám podmínky uzavřené smlouvy. Poradila bych se s odborníkem na daně, kterému bych předložila uzavřené smlouvy atd.

    • 10. 12. 2019 11:12

      . (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Zopakuji - neznám podmínky uzavřené smlouvy. Vezměte uzavřené smlouvy, všechny papíry co k tomu máte a zajděte se poradit k daňovému poradci.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).