Hlavní navigace

OSVČ paušální výdaje, může uplatnit dar?

  • (neregistrovaný) 31.30.123.---

    6. 12. 2019 12:11

    Dobrý den, může si OSVČ s paušálními výdaji uplatnit zaplacený dar (§15/1)? Vím, že si nesmí uplatnit děti, ale u daru, životka nebo úroků ze stavebka - hypotéky nevím...
    Předem moc díky.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).