Hlavní navigace

Faktura “maloobchodní prodej”

  • 78.80.22.---

    20. 12. 2019 17:24

    Dobrý den,

    Chci se zeptat, plátce DPH dal do účetnictví fakturu přijatou za malou částku (do 10 000) a odběratel je napsaný “Maloobchodní prodej”, může si z faktury uplatnit DPH?

    Děkuji, a hezký den

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 12. 2019 19:50

      . (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Pokud je doklad vystaven v souladu s § 30 a má náležitosti uvedené § 30a ZDPH, neviděla bych v odpočtu DPH problém.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).