Hlavní navigace

silniční daň a prodej vozu

  • (neregistrovaný) 164.215.119.---

    2. 1. 2020 20:38

    Dobrý večer, měli jsme v majetku vůz od 11/2017, v 1/2019 jsme jej prodali firmě, která je povinna k silniční dani - tzn. že za rok 2019 nebude žádná daň - uvádí se tento vůz v přiznání s nulami? Děkuji a přeji všem účetním pevné nervy do nového roku

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 1. 2020 21:27

      ivik (neregistrovaný) 164.215.119.---

      a ještě jeden dotaz: máme v majetku osobní vůz kombinace benzín+LPG hmotnost 1450kg - je tento vůz osvobozen od silniční daně podle §3 odst.f ? děkuji

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).