Hlavní navigace

Zveřejnění bankovního účtu

  • (neregistrovaný) 84.19.76.---

    7. 1. 2020 9:58

    Dobrý den, prosím Vás platí sále povinnost zveřejňovat bankovní účet? Předem děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 1. 2020 11:03

      . (neregistrovaný) 178.17.10.---

      ZDPH § 96 odst. 2) .. vidím tam " oprávněna určit " ne " povinna určit "
      Myslím, že "povinnost" zveřejňovat bankovní účty ani nikdy podle ZDPH nebyla.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).