Hlavní navigace

Darování krve - roční zúčtování

  • (neregistrovaný) 85.135.119.---

    14. 1. 2020 18:55

    Prosím Vás, kolik si maximálně může zaměstnanec odečíst při ročním zúčtování za darování krve? Děkuji

    • 14. 1. 2020 22:30

      . (neregistrovaný) 178.17.10.---

      ZDP § 15 odst. 1) ... V úhrnu lze odečíst nejvýše 15 % ze základu daně. Jako bezúplatné plnění na zdravotnické účely se hodnota jednoho odběru krve nebo jejích složek dárce, kterému nebyla poskytnuta finanční úhrada výdajů spojených s odběrem krve nebo jejích složek podle zákona upravujícího specifické zdravotní služby, s výjimkou úhrady prokázaných cestovních nákladů spojených s odběrem, oceňuje částkou 3000 Kč, ...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).