Hlavní navigace

Konec HPP a neschopenka v 7 ochranné lhůtě

• (neregistrovaný) 91.245.28.---

17. 1. 2020 6:35

Dobrý den, chtěla bych se poradit, co mám dělat. Zjistila jsem, že kolegyně omylem zaplatila zaměstnanci DPN za nemoc. Zaměstnanec ukončil HPP 18.12.19 a od 23.12.19 je na neschopence. Při mzdách za 12/19, omylem se proplatila DPN tomuto zaměstnanci. Zjištěno po zaplacení mezd. Můžete mi prosím někdo poradit, co mám dělat? Nikdy sem se s tím to nesetkala. Je to můj první takový případ. Děkuji moc za radu.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 1. 2020 7:09

Jasná (neregistrovaný) ---.customers.tmcz.cz

Proč z nás děláte hlupáky? 15.1.2020 v 11,35 jste podávala dotaz s názvem ,, ukončení HPP dohodou a v 7 denní ochranné lhůtě nástup na neschopenku,,. I když jste použila jinou přezdívku, tak je to podávané ze stejné adresy. Tam jste vystupovala jako zaměstnanec, teď oběť, která musí opravit chybu kolegyně. Proč rovnou nenapíšete, že jste udělala chybu? Fakt toto vaše jednání mě dokáže pěkně naštvat....Už jsem si poznamenala vaší adresu a já osobně už vám nikdy neporadím.

• 17. 1. 2020 8:10

Lenka F. (neregistrovaný) ---.customers.tmcz.cz

A včera večer taky to samé, jen z jiné adresy (možná jednou z práce a jednou doma) a trochu jiná přezdívka.

• 17. 1. 2020 10:16

katka2 (neregistrovaný) ---.red-79-157-27.dynamicip.rima-tde.net

Asi jí včerejší odpověď nestačí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).