Hlavní navigace

Začátek podnikání

  • (neregistrovaný) 31.47.99.---

    17. 1. 2020 8:19

    Dobrý den,
    prosím o informaci.
    Nakoupila jsem si vybavení ještě před registrací k podnikatelské činnosti.
    Můžu si tyto nákupy uplatnit v daňovém přiznání v roce kdy jsem se registrovala?

    Děkuji všem za opověd a přeji pěkný den.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 1. 2020 8:29

      . (neregistrovaný) 178.17.10.---

      K přečtení Zákon o daních z příjmů § 5 odst. (7)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).