Hlavní navigace

Výdaje paušálem

  • (neregistrovaný) 128.0.189.---

    20. 1. 2020 12:39

    Dobrý den, V DP FO používám výdaje paušálem. Mám tedy zato, že již už nemohu uplatnit paušál na auto, že? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 1. 2020 13:04

      . (neregistrovaný) 178.17.10.---

      Pokud uplatníte výdaje prokazatelně vynaložené na dosažení, zajištění a udržení příjmu podle § 24 ZDP / sem spadá i paušální výdaj na dopravu silničním motorovým vozidlem /, nemůžete uplatnit výdaje procentem z příjmů podle § 7 odst. 7) Zákona o daních z příjmů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).