Hlavní navigace

Vratka daně

  • (neregistrovaný) 83.208.26.---

    21. 1. 2020 15:05

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat na roční zúčtování daně. Mám zaměstnance, který byl v průběhu roku zaměstnán 3 měsíce u jednoho zaměstnavatele, 2 měsíce u nás a zbytek nedělal nic-nebyl ani v evidenci na úp. Při ročním zúčtování mám postupovat stejně jako kdyby byl v evidenci na úp nebo nemá nárok na vratku? Děkuji za informaci

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 1. 2020 18:22

      katka2 (neregistrovaný) ---.red-79-157-27.dynamicip.rima-tde.net

      To je přece úplně jedno, jestli byl nebo nebyl na úp.

    • 21. 1. 2020 21:22

      Aneta K. (neregistrovaný) ---.26.broadband2.iol.cz

      Děkuji za info. Můžete mi prosím ještě poradit ohledně výše vratky? Četla jsem, že se vrací částka pouze do výše odvedených záloh. Pokud by teda vratka byla vyšší než souhrn odvedených záloh nevrací se celá? Moc díky

    • 21. 1. 2020 22:24

      . (neregistrovaný) 178.17.10.---

      odst. 5) § 38ch ZDP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).