Hlavní navigace

úroky z úvěru

  • (neregistrovaný) 109.72.1.---

    27. 1. 2020 12:40

    Dobrý den, prosím zkušené mzdovky o radu. Zaměsnanec přinesl k ročnímu zúčtování za rok 2018 - smlouvu o hypotéčním úvěru od České spořitelny, kupní smlouvu na byt, LV kde je majitel a potvrzení o úrocích. Vše ok. Letos přinesl novou smlouvu o úvěru od Fio banky kde je napsáno - hypoteční úvěr na bydlení za účelem splacení úvěru poskytnutého českou spořitelnou. Mohu takto zahrnout úroky v ročním zúčtování? Moc děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 1. 2020 18:32

      . (neregistrovaný) 185.63.98.---

      Pod které písmeno odst. 3) § 15 Zákona o daních z příjmů byste poskytnutý hypoteční úvěr zahrnula?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).