Hlavní navigace

DPH u z.s. zapsaný spolek

  • (neregistrovaný) 194.228.220.---

    29. 1. 2020 8:06

    Dobrý den,
    firma XY z.s. si u nás objednala opravu svítidel .
    Normálně firmě XY s.r.o. bych fakturovala s přenesenou daní.
    Jak to bude u firmy z.s.?? Použiji 21% DPH nebo přenesené DPH?
    Děkuji,
    J.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 1. 2020 9:09

      alli (neregistrovaný) ---.csv.cz

      pokud jednají jako osoba povinná k dani, pak fakturujete v RPDP - viz §92/2
      doporučuji je kontaktovat a domluvit se

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).